Dziś w naszej szkole odbyło się wyjątkowe i pełne serca wydarzenie w ramach akcji „Przerwy z Misją”, zainicjowane przez Samorząd Uczniowski. Cała społeczność szkolna zaangażowała się w pomoc dla Martyny – uczennicy I LO i mieszkanki naszego miasta.
Dzięki ogromnemu wsparciu rodziców oraz uczniów, którzy przygotowali pyszne, domowe wypieki, mogliśmy zorganizować kiermasz słodkości, cieszący się dużym zainteresowaniem.
Uczniowie Samorządu aktywnie włączyli się w sprzedaż, a dzięki hojności rodziców, dzieci, nauczycieli oraz pracowników szkoły udało się zebrać 2 135 zł! ❤️
Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz Fundacji Muszkieterowie Szpiku, wspierającej leczenie Martyny.
Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy za okazane wsparcie, dobre słowo i wielkie zaangażowanie.
Opiekunowie SU


















