Najwięcej konkursów wokalnych odbywa się zawsze w czerwcu. Tak było i w tym roku szkolnym.  Dnia 02.06.2017r. solistki Zespołu „Tirlitonki” wzięły udział w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięco-Młodzieżowej „O Bursztynową Nutkę”- Trzebiatów 2017.

Startowało 8 wokalistek i aż 4 z nich zostały dostrzeżone przez jury. W różnych kategoriach uzyskały następujące miejsca: I m.- Martyna Hryniewicka, II m- Marianna Mężyńska, III m. – Wiktoria Koralewska,   wyróżnienie - Nikola Małyszewicz. Już następnego dnia 03.06.2017 r. w Kołobrzegu odbył się Regionalny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Aleksandra Gaładyk zdobyła wyróżnienie, Nikola Małyszewicz – II m. a Wiktoria Koralewska – nagrodę specjalną – 3-dniowy wyjazd studyjny dla 2-ch osób do Brukseli. Fundatorem nagrody jest europoseł p. Bogusław Liberadzki. Wiktoria bardzo serdecznie dziękuje jurorom i fundatorowi. Do podziękowań dołącza się Kadra Artystyczna Zespołu „Tirlitonki” i Rodzina Wiktorii. W Regionalnym Festiwalu Piosenki Ekologicznej „Eko Mix” Płoty 2017r. dnia 10.06.2017 r. Tirlitonki wystartowały w liczbie 6 solistek. Większość z nich wróciła z nagrodą: Nikola Małyszewicz zdobyła w swojej kategorii nagrodę najwyższą Grand Prix, Aleksandra Gaładyk – II m. a Barbara Aldalati i Weronika Włodarczyk - wyróżnienie. Gratulujemy!! 
1
2
3
4
5
6