Tirlitonki nie tylko razem tańczą, śpiewają ale również świętują ważne wydarzenia z życia ich członków.  Po raz pierwszy w historii zespołu rodzice Wiktorii Koralewskiej-Przewodniczącej Rady Dziecięcej Zespołu -zorganizowali jej 18-te urodziny.

Uroczystość odbyła się dn.19.05.2017r. w szkolnej stołówce Szkoły Podstawowej nr 4. Na honorowym miejscu znajdował się piękny dwupoziomowy tort z podobizną Wiktorii, klawiaturą, pięciolinią i nutkami, bo Wiktoria poza tym, że tańczy to również śpiewa.  Zaskoczenie dla Solenizantki było ogromne kiedy pojawiła się na uroczystości. Łezka zakręciła jej się w oku. Zespół odśpiewał  „Sto lat” i życzeniom nie było końca. Potem wszyscy zostali poczęstowani bardzo pysznym tortem i sokami. Gratulujemy oryginalnego pomysłu Rodzicom Wiktorii!! Jeszcze raz Solenizantce życzymy nieustającego zdrowia i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń. Wiktorio wszystkiego dobrego :-)

18-TE URODZINY WIKTORII
18-TE URODZINY WIKTORII
18-TE URODZINY WIKTORII