Dnia 20.11.2019r. w dużej Sali Konferencyjnej Urzędu Prezydent Miasta Kołobrzeg Pani Anna Mieczkowska spotkała się z Zespołem „Tirlitonki”.

Zaproszenie Zespołu związane było ze zwycięstwem ”Tirlitonek” i zdobyciem na Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów w Pradze tytułu Grand Prix w kategorii taniec w choreografii Martyny Małetko we współpracy z choreografem Agatą Chimko oraz II i trzech III miejsc, a także Nagrody Specjalnej w kategorii piosenka pod kierunkiem Marii Dudek-kierownika zespołu. Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Pani Prezydent obejrzała zdobyte przez zespół trofea- Puchar i dyplomy. Miło było usłyszeć z ust Pani Prezydent słowa uznania dla pracy, osiągnięć i godnego reprezentowania przez Zespół środowiska kołobrzeskiego i naszej ojczyzny-Polski. Pani Prezydent doceniła nie tylko kunszt wykonawczy Zespołu, ale wskazała na wysoką kulturę funkcjonowania Zespołu w każdej sytuacji. Zaskoczeniem dla Pani Prezydent był upominek wręczony Jej przez Zespół, jako podziękowanie za zaproszenie. Upominek bardzo się Pani Prezydent spodobał. Wiele radości Zespołowi sprawił upominek otrzymany od Pani Prezydent.”Tirlitonki „ swoim zwyczajem podziękowały za miłe spotkanie piosenką. Całość miłego spotkania dopełnił słodki poczęstunek. 

Notatka: Beata Papis-Ważny

TIRLITONKI GOŚCIEM PANI PREZYDENT MIASTA
TIRLITONKI GOŚCIEM PANI PREZYDENT MIASTA
TIRLITONKI GOŚCIEM PANI PREZYDENT MIASTA
TIRLITONKI GOŚCIEM PANI PREZYDENT MIASTA
TIRLITONKI GOŚCIEM PANI PREZYDENT MIASTA
TIRLITONKI GOŚCIEM PANI PREZYDENT MIASTA
TIRLITONKI GOŚCIEM PANI PREZYDENT MIASTA