Cykl majowych zajęć w świetlicy z okazji "Dni książki" został zakończony konkursem plastycznym pt. "Mój ulubiony bohater z bajki''. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa wśród uczniów, poszanowanie książek, rozwijanie aktywności twórczej, wyobraźni, kreatywności oraz zainteresowań plastycznych.

Uczniowie mieli samodzielnie wykonać pracę techniką dowolną, przedstawiającą postacie z ulubionej książki. Osoby biorące udział w konkursie wykazały się ogromną pomysłowością, ciekawą formą wykonania i zaangażowaniem w uczestnictwo świetlicowego konkursu.
Oto zwycięzcy swoich plastycznych wytworów:
I m Maria Gołofit kl. 2c
II m Maja Twaróg kl. 1a
III m Klara Nocuń kl.1a
wyróżnienie - Karina Kotynia kl.2c
wyróżnienie - Oliwia Strzelczyk kl. 3c
GRATYLUJEMY...

Notatka: K.Kamińska

Świetlicowy konkurs plastyczny
Świetlicowy konkurs plastyczny