25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka i niezastąpiona przytulanka dzieci na całym świecie – Pluszowy Miś. Z okazji tego święta dzieci z klas młodszych uczęszczające do świetlicy przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszakami 23 Listopada.

Przybyły misie małe, średnie, duże, białe, brązowe i rude. A każdy był piękny i wyjątkowy. Pluszaki zostały zaproszone do wspólnej nauki i zabawy. Razem z dziećmi poznawały historię tego święta, bawiły się w rytm muzyki, tworzyły prace plastyczne przedstawiające misie, rozpoznawały postacie z bajek o misiach, wykonały gazetkę okolicznościową. Zachowanie dzieci wskazywało na duże zainteresowanie tematem i na radość ze wspólnie realizowanych zadań oraz osiągniętych wyników.

Notatka: nauczyciele świetlicy

Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej