W tym roku, w całym kraju bardzo uroczyście obchodzone jest ważne dla każdego Polaka - Narodowe Święto Niepodległości, symbolizujące powrót naszej Ojczyzny na mapę Europy po 123 latach niewoli.

Uczniowie w świetlicy szkolnej, 100 rocznicę uzyskanie niepodległość przez Polskę uczcili biorąc aktywny udział w zajęciach kształtujących postawy patriotyczne. Odbyły się pogadanki, prezentacje multimedialne nt. znaczenia tak ważnego wydarzenia dla naszej Ojczyzny. Poprzez formy plastyczne uczniowie pięknie uwięczyli "barwy narodowe'', które są dumą dla każdego Polaka. Podkreśleniem, jak ważnym dniem w życiu naszych Rodaków jest 100 rocznica uzyskania niepodległości, był świetlicowy konkurs wiedzowy dla kl 2, który odbył się 09.11.2018r. Podczas konkursu uczniowie odpowiadali na pytania związane z historią święta. Układali hasła narodowo-wyzwoleńcze oraz puzzle symboli narodowych. Rozwiązywali krzyżówkę z hasłem.
W wyniku eliminacji jury wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymali nagrody i dyplomy za zajęte miejsce.
I miejsce - kl . 2 b - J. Gołembiewski, J. Krzesicki
II miejsce - kl. 2 c - A Rosiak, T. Weleszczuk
III miejsce - kl. 2 a - K. Juszkiewicz, A. Trott
GRATULUJEMY

Notatka: K.Kamińska

 

ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY
ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZOWY