By tradycji stało się zadość... dzieci w świetlicy 30.XI. 2017r. bawiły się podczas zabaw andrzejkowych. W tym "magicznym" dniu, nie mogło zabraknąć wróżb, przepowiedni, horoskopów na wesoło, czy "szczęśliwych liczb".

Każdy uczestnik zabawy chciał się dowiedzieć - "Co go czeka?", "Kim będzie w przyszłości'', "Co mu ześle los?". Dzieci z radością uczestniczyły we wszystkich zabawach, które wprawiły je w radosny, trochę "magiczny'' nastrój, wiedząc jednak, że każdą wróżbę traktujemy z "przymrużeniem" oka. Bo to tylko zabawa...

Notatka: K.Kamińska

Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy
Andrzejki w świetlicy