Dnia 10.11.2017 tradycyjnie jak co roku odbył się w świetlicy szkolnej konkurs wiedzy o Święcie Niepodległości dla klas II i III. Jego celem jest kształtowanie postaw patriotycznych oraz podkreślenie ważności Święta Narodowego wśród uczniów.

W konkursie brali udział wybrani uczniowie z klas II i III. Konkurs przebiegał w 4 etapach. Pierwszym z nich były udzielanie odpowiedzi ustnych za losowo wybrane pytania. Następnie uczniowie rozwiązali test składający się z 12 pytań dotyczących Święta Niepodległości. Kolejny etap to ułożenie na czas z rozsypanki wyrazowej zdania o treści narodowo-wyzwoleńczej. Ostatni etap to ułożenie puzzli (godło Polski i kontur mapy Polski). W wyniku eliminacji Jury wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymali dyplomy oraz słodycze.
 
I miejsce - Paweł Mitura klasa III A
II miejsce - Adam Rybacki III F
III miejsce - Aleksandra Sylwesiuk III A
 
Wyróżnienia otrzymali:
Michał Pieper II C
Wiktoria Jankowska III G
Kinga Kozieł III F
 
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach w świetlicy szkolnej.

Notatka: A. Szczepaniak

 

img_2607.jpg
img_2610.jpg
img_2611.jpg
img_2612.jpg
img_2614.jpg
img_2615.jpg
img_2616.jpg
img_2617.jpg
img_2606.jpg