Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej

Czas Wielkanocy w świetlicy szkolnej minął bardzo twórczo. Dzieci rozwijały nie tylko swoją wiedzę, ale także wyobraźnię oraz sprawność manualną. Każdego dnia uczniowie wykonywali prace plastyczne, największym entuzjazmem cieszyły się prace przestrzenne przedstawiające zające i kurczaki świąteczne.

Dzieci bardzo lubią, kiedy ich dzieła są doceniane, dlatego wykonywanie kartek wielkanocnych do Urzędu Miasta Kołobrzeg jest dla nich ogromnym wyzwaniem. Wkładają w nie całe swoje serce, a dane efekty są ich najlepszym odzwierciedleniem. Przed samymi świętami został także rozstrzygnięty konkurs świetlicowy na najpiękniejszy stroik wielkanocny wykonany przez dzieci w zaciszu domowym. Przy ocenie prac wielkanocnych komisja zastosowała następujące kryteria: estetyka wykonania, walory artystyczne pracy, staranność, samodzielność oraz pomysłowość wykonania.

Wyniki są następujące:

  • I miejsce - Agata Krajewska kl. IIe
  • II miejsce - Konga Kozieł kl. IIf
  • III miejsce - Tomasz Kaczmarek kl. IIf
  • Wyróżnienie - Anastazja Bieńkowska kl. Ia
  • Wyróżnienie - Zuzanna Wiśniewska kl. Ib

Zwycięzcy dostali dyplomy i upominki świąteczne. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej
Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej
Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej
Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej
Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej
Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej
Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej
Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej
Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej
Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej
Okres Wielkanocy w Świetlicy Szkolnej