Dnia 28.04.2021 roku odbył się quiz o zdrowiu pod hasłem „Zdrowie w naszych rękach” organizowany przez nauczycieli świetlicy.

Wprowadzenie do rywalizacji zrobiła zaproszona na spotkanie Pani Pielęgniarka, która w dostępny sposób przybliżyła dzieciom zagadnienie jak powinien wyglądać zdrowy styl życia. Zwróciła uwagę na konieczność nabywania przez dzieci prozdrowotnych przyzwyczajeń i nawyków.
W quizie udział wzięli członkowie świetlicy. Wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z regułami quizu i przystąpili do zaciętej walki. Dzieci rozwiązywały test wyboru składający się z 14 pytań, odpowiadały na zagadki oraz układały puzzle na czas. Zadaniem każdego uczestnika było również zaproponowanie pozostałym uczestnikom kilku ćwiczeń dla polepszenia kondycji fizycznej. Wszystkim towarzyszyły ogromne emocje i sporo adrenaliny. Zwycięzcami zostali:
I miejsce – Wojtek Robaszkiewicz (kl III a)
II miejsce – Michał Strzelczyk (kl II a)
III miejsce – Piotr Jankowiak (kl III b)
IV miejsce- Hanna Kazimierska (kl III a)
Zwycięzcy otrzymali dyplomy. Gratulujemy!
Oto kilka zdjęć ze spotkania.

ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH