W ramach zdalnej pracy świetlicy, uczniowie mają możliwość skorzystania z szeregu form spędzania czasu z rodziną w domu, które są umieszczone na świetlicowym facebooku. Dużym zainteresowaniem cieszą się wśród nich pomysły na kreatywne prace plastyczne.

Pragniemy podziękować wszystkim uczniom, którzy z tak wielkim zaangażowaniem wykonali przepiękne prace plastyczne, przesyłając nam ich zdjęcia. Wytwory naszych milusińskich prezentujemy poniżej. Nadal zachęcamy wszystkich do korzystania z naszych propozycji na świetlicowym FB i mamy nadzieję, że umilą one Wam rozłąkę za szkołą za, którą wszyscy tęsknimy.

Pozdrawiamy
Nauczyciele świetlicy

Maja--filcowe-pacynki
Maja--filcowe-pacynki
Maja--kukiełki-ptaszków
Maja--kukielki-ptaszków
Maja---kukielki-ptaszków
Kalina--ptaszki-z-origami
Kalina---portret-Goofy