07.11.2019r. po tygodniowym cyklu zajęć tematycznych w świetlicy szkolnej, odbył się konkurs wiedzowy o Święcie Niepodległości. Celem konkursu było rozbudzanie patriotyzmu wśród uczniów, a także podkreślenie ważności tego święta narodowego dla Polaków i dziejów naszej Ojczyzny.

W konkursie brali udział chętni uczniowie z klas 1-4 rozpoczynając go odśpiewaniem wraz z publicznością "świetlicową" najstarszej pieśni patriotycznej "Roty". Po tak uroczystym rozpoczęciu uczestnicy konkursu przystąpili do rywalizacji o cztery miejsca konkursowe. Rozwiązywali test wiedzowy, układali z rozsypanki wyrazowej hasła narodowościowe, puzzle godła, a także udzielali ustnych odpowiedzi na pytania wybierane losowo. Wszyscy uczestnicy dzielnie zmagali się z konkurencjami w wyniku, których jury wyłoniło zwycięzców.
i oto werdykt:
I miejsce - Hanna Maksymowicz kl.4a
II miejsce - Karina Kotynia kl.3c
III miejsce - Gabriela Masztalerska kl.3c
IV miejsce - Jakub Kubacki kl.2b
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za uzyskane miejsca oraz upominki.
Gratulujemy - nauczyciele świetlicy.

ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIETLICOWY KONKURS - QUIZ O ŚWIECIE NIEPODLEGŁOŚCI