W dniu 18.09.2019 klasa 3b uczestniczyła w pierwszych zajęciach prowadzonych przez dietetyka. Tematem zajęć był „żywieniowy trójkąt”. Pani Dietetyk wyjaśniała uczniom, co jest zdrowe, a co szkodzi naszemu zdrowiu i na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie jedzenia.

Na podstawie zdobytej wiedzy podczas zajęć uczniowie mieli za zadanie rozwiązać krzyżówkę i odgadnąć hasło. Końcowym zadaniem uczniów było narysowanie swojej piramidy oraz eliminacja niezdrowych rzeczy. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach oraz mogły podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami i zdobytą wiedzą. 

Notatka: K.Jakubów

Zajęcia z dietetykiem
Zajęcia z dietetykiem
Zajęcia z dietetykiem
Zajęcia z dietetykiem
Zajęcia z dietetykiem
Zajęcia z dietetykiem
Zajęcia z dietetykiem
Zajęcia z dietetykiem
Zajęcia z dietetykiem