Jak co roku 8 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Drugiego Śniadania. Na holu szkoły przy zaimprowizowanym wspólnym dużym „stole” uczniowie z klas od pierwszej do ósmej mogli razem zjeść swoje drugie śniadanie.

Niektóre klasy wybrały swoje sale lekcyjne na miejsce wspólnego posiłku. Najważniejsza jednak była idea, która towarzyszy corocznie temu wydarzeniu. Dzień Drugiego Śniadania jest dla nas okazją do uważniejszego przyjrzenia się temu co i w jaki sposób spożywamy. Szczególnie zwracaliśmy uwagę na obecność owoców, warzyw i innych zdrowych produktów w śniadaniówkach. Mogliśmy porozmawiać o wpływie tego, co spożywamy na nasze samopoczucie i zdrowie. Z pewnością teraz bardziej świadomie będziemy zjadali drugie śniadania.

Notatka: I.Jankowiak

Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania
Dzień Drugiego Śniadania