Uwolnij książkę

Klasa II b podczas ostatniej lekcji bibliotecznej z wielkim entuzjazmem przystąpiła do bardzo ciekawej akcji "uwalniania książek", która polega na przekazywanie przeczytanych książek innym osobom. Dzieci otrzymały kolorowe książeczki, które będą mogły po przeczytaniu przekazać dalej.

Akcja od wielu lat cieszy się wielkim powodzeniem nie tylko w Polsce i propagowana jest także przez naszą panią bibliotekarkę, która zachęca dzieci do takiej formy dzielenia się z innymi ciekawymi książkami. Uczniowie mieli także okazję zapoznać się z twórczością swoich starszych kolegów, którzy samodzielnie tworzą swoje własne książeczki i opowiadania. Dzieci postanowiły także przystąpić do konkursu "Tworzenie własnych książek - Jestem autorem książki". Powodzenia!

Uwolnij książkę
Uwolnij książkę
Uwolnij książkę
Uwolnij książkę
Uwolnij książkę