Drukuj
Odsłony: 1116

6 kwietnia 2017r. przybyli do naszej szkoły rodzice ze swoimi pociechami-przyszłymi uczniami. W drzwiach gości witały dziewczynki z grupy "Słowian" wręczające każdemu folder, a dzieciom kolorowe zakładki do książek.

Najpierw odbyło się spotkanie z p. Marią Szablą-wicedyrektorką szkoły, która opowiedziała o bazie szkoły, nauczycielach-specjalistach do pracy z dziećmi I-III, o programach i osiągnięciach naszych uczniów, a także o rozwijaniu zainteresowań i pomocy uczniom potrzebującym. Dużą uwagę zwróciła na dbałość o bezpieczeństwo naszych uczniów. Przed gośćmi wystąpił zespół piosenki i tańca "Tirlitonki".

Uczennice z samorządu uczniowskiego mówiły o tym, jak czują się w naszej szkole i dlaczego warto w niej się uczyć. Następnie rodzice wraz z dziećmi przystąpili do zwiedzania szkoły. Dużym zainteresowaniem cieszyły się tablice multimedialne zamontowane w każdej klasie. Ponadto dzieci mogły wykonać pracę techniczną, pracować na laptopach z mobilnej pracowni komputerowej, nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach - Autochodzik. Z dużym zaangażowaniem ważyły, układały klocki. Goście zajrzeli także do szatni, sali gimnastycznej, stołówki, biblioteki, łazienki.

Wielki zachwyt wzbudziła pracownia bioróżnorodności i jej wyposażenie. Z dużą niecierpliwością dzieci czekały, aby pójść na plac zabaw i wielofunkcyjne boisko "Orlik". W dwóch szkolnych świetlicach można było się bawić dużymi, miękkimi klockami i grać w różne gry. Odbyły się nawet pierwsze przymiarki do szkolnych ławek. Dzieci nie chciały wyjść ze szkoły. Tak im się tutaj spodobało. Czuły się bardzo swobodnie. Nad wszystkim czuwali zaangażowani nauczyciele naszej szkoły. Zapraszamy – nauka w naszej szkole to przyjemność!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30