Uczniowie naszej szkoły w dniu 9.09.2021 r. brali udział w zawodach lekkoatletycznych w tzw. Małym Memoriale Michała Barty.

Była to już 23 edycja tych zawodów, dedykowana świetnemu trenerowi i nauczycielowi, który pracował w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Dwa pierwsze miejsca w czwórboju L.A. zajęli chłopcy: Aleksander Turski VIID rocznik 2009 (I miejsce) i Janek Wojciechowski VIID rocznik 2009 (II miejsce). Pozostali zawodnicy spisali się równie dobrze uzyskująć wartościowe rezultaty.
A oto uczniowie, którzy reprezentowali nasza szkołę:

Malwina Mottram IVA
Nina Lewandowska IVA
Piotr Rychlewski VIB
Kuba Jędrkowiak VIB
Aleksander Turski VIID
Jan Wojciechowski VIID
Jakub Gołembiewski VB
Adam Trott VA
Filip Chac VA

opiekun: Przemysław Wróbel