Dzisiaj 22.04 2021r. - Dzień Ziemi!!! To święto obchodzone na całym świecie.

Każdego roku w obchody Dnia Ziemi angażuje się wiele organizacji i stowarzyszeń ekologicznych, oraz placówek oświatowych. Z powodu pandemii, wiele konferencji i towarzyszących Dniu Ziemi akcji odbywa się w świecie wirtualnym. Podobnie jest w naszej szkole. Wychowawcy przeprowadzili w swoich klasach lekcję o tematyce ekologicznej, uczniowie wysłuchali prelekcji na temat segregowania śmieci czy oszczędzania wody. Na lekcjach przyrody uczniowie klas 4 wzięli udział w akcji ekologicznej Ekoeksperymentarium (https://ekoeksperymentarium.pl) -to gra pod patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

W ramach konkursów organizowanych dla klas 4-8 dostaliśmy mnóstwo prac plastycznych, prezentacji oraz filmików pokazujących i promujących działania ekologiczne naszych uczniów. Wyniki konkursów już wkrótce!

Serdecznie dziękujemy!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13