W ramach projektu "Cyberprzestrzeń bez granic-Kultura z dostawą do domu" gościem dzisiejszych lekcji był Pan Rajmund Rabko - malarz, rysownik, animator zajęć twórczych.

Uczniowie podczas zajęć on line mieli możliwość podpatrywania etapów pracy tworzonej w technice gwaszu, jednocześnie też sami byli twórcami w swoich domach. Pan Rajmund pokazywał jak namalować pejzaż, opowiadał, że tematy związane z naturą są mu najbliższe. Z początkiem wiosny warto bardziej rozejrzeć się wokół siebie, popatrzeć jak pięknie potrafi być dookoła nas, docenić wartość przyrody.

I. Jakubowska

Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne
Warsztaty artystyczne