Dzieci z klasy 1b zamieniły się w małych ogrodników.

Podczas zajęć dowiedziały się, że rośliny do prawidłowego wzrostu potrzebują: słońca, odpowiedniej temperatury, ziemi oraz wody. Posadziływ doniczkach cebulki szczypiorku, którymi będą się  opiekować i przyglądać jak rosną. Założyły też  dzienniczki obserwacji, w których zanotują swoje obserwacje. Wyrośnięty szczypiorek będzie dodatkiem do pysznych kanapek lub sałatek. 

Notatka+foto: R.Tomicka

V
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b
Hodowla szczypiorku - 1b