Zapraszamy uczniów i uczennice klas IV-VIII do wzięcia udziału w konkursiach organizowanych z okazji Dnia Ziemi:

  1. Plastycznym „Ziemia moja planeta” . Zdjęcia prac plastycznych wykonanych na dowolnym formacie i dowolną metodą prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18.04.2021r.
  2. „Mój własny Dzień Ziemi”. Zdjęcia/reportaże/filmiki propagujące i zachęcające do dbania o naszą planetę lub takie, które pokazują Wasze konkretne działania prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18.04.2021r 

Pozdrawiamy i zachęcamy do udziału w konkursie.

Nauczycielki:

p. Julianna Mirosz-nauczyciel chemii i przyrody

p. Beata Sadowska – nauczyciel geografii

p. Marta Spanier – nauczyciel biologii.