Uczniowie klasy Ia bawili się w ubiegły czwartek na balu karnawałowym.

Wszystkie dzieci przyszły w kolorowych strojach. Same przygotowały  salę do zabawy, dekorowały balonami i pomponami oraz przygotowały stół z poczęstunkiem. Smakołyki przygotowały mamusie oraz sponsorzy. Serdecznie wszystkim dziękujemy. Dzieci przygotowały maski zwierząt leśnych. Były konkursy z nagrodami oraz prezenty ufundowane przez rodziców. Nie mogło zabraknąć tańców i oczywiście… pączków.

Notatka+foto: K.Okoń

Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia
Bal karnawałowy w klasie Ia