9 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. W klasie 2 a pizza też była tematem przewodnim tego dnia.

Poznaliśmy historię powstania pizzy dzięki filmikowi. Potem w prezentacji przeszliśmy kolejne kroki  przygotowania  pizzy. Wielką atrakcją było, kiedy do klasy wszedł pan woźny przynosząc ciepłą i pachnącą pizzę zamówioną w pobliskiej pizzerii. Była pyszna! Potem było tworzenie własnej pizzy z ulubionymi dodatkami, wirtualnie i w pracy plastycznej. Następnie kodowaliśmy i rozwiązywaliśmy quiz i memory oczywiście z pizzą w temacie.

Notatka+foto: E.Tuligłowska-Sak

Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a
Święto pizzy w kl. 2a