Mijają jesienne dni w klasie 1b. Oprócz zdobywania nowych wiadomości i umiejętności, dzieci miały okazję uczestniczyć w różnych wydarzeniach.

Podczas zabaw integracyjnych opowiadały o swoich zainteresowaniach, pasjach oraz przedstawiały ciekawe kolekcje, które gromadziły przez wiele miesięcy. Uczniowie odwiedzili też szkolną bibliotekę. Poznawali jej zakątki oraz bogate księgozbiory. Samodzielnie wybierali i wypożyczali książeczki do czytania w domu. Podczas zajęć przyrodniczych dzieci poznawały pożyteczne życie pszczół. Smakowały zdrowy i słodki produkt ich ciężkiej pracy. Wesołym wydarzeniem w klasie był ,,Dzień spódnicy” oraz ,,Urodziny szkoły”. Wspólnie wykonały laurkę dla naszej szkoły. Jesień nie musi być nudna i smutna.

Notatka: R.Tomicka

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19