Nasza szkoła istnieje od sześćdziesięciu lat. Przez te wszystkie lata odwiedziło ją mnóstwo osób, pozostało wiele wspomnień, wiele odebranych i przechowywanych w zakamarkach szaf świadectw z dowodami lepszej i gorszej :) pracy.

Są to miłe wspomnienia młodości, dawnych przyjaźni. Uwiecznione na fotografiach ulotne chwile przypominają klimat minionych czasów. W pierwszym zadaniu prosimy Was Uczniowie, Waszych Rodziców, Dziadków i Pradziadków o odszukanie mebli, strojów, przedmiotów codziennego użytku , sprzętu domowego , czy może nawet samochodów i architektury z lat 60-tych XX wieku. Zadaniem Waszym będzie sfotografowanie takiego skarbu. Będzie bardzo miło gdyby na zdjęciach byli również ich właściciele lub Wy. Z powstałych fotografii stworzymy galerię, Wybrane zaś prace nagrodzimy. Dla ułatwienia poszukiwań dołączamy kilka wyszukanych przedmiotów - może gdzieś w zakamarkach sobie istnieją a nawet o tym nie wiecie, że to już historia. Powodzenia!!!

Czekamy na zdjęcia
Izabela Jakubowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Trott Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16