W dniu 26 października odbył się Finał Wojewódzki w trójkach koszykarskich w ramach Igrzysk Dzieci. W tym roku organizacja Finału została przyznana naszej szkole. W ten sposób Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy uhonorował nauczycieli wychowania fizycznego za szczególne osiągnięcia w koszykówce w ostatnich latach.

Zawody odbywały się na hali Milenium w Kołobrzegu. Okazję jaką dostaliśmy została w pełni wykorzystana. Drużyna chłopców zdobyła Mistrzostwo, a drużyna dziewczynek Wicemistrzostwo Województwa. Warto przypomnieć , że drużyna chłopców w tamtym roku zdobyła brązowy medal. W składzie mistrzów województwa było dwóch zawodników z tamtego roku. Franek Chac i Piotr Rychlewski.

Drużyna chłopców:

1.PIOTR RYCHLEWSKI VB
2.FILIP CHAC IVA
3.BŁAŻEJ KOLASA IVA
4.WOJTEK URBANIAK VC

Opiekun, trener Przemysław Wróbel

Drużyna dziewczynek:

1. NADIA BOGUSZEWICZ VID rocznik 2009
2. JULIA KIEŁBASIŃSKA VID rocznik 2009
3. KLAUDIA SADECKA VID rocznik 2009

Opiekun trener: Bartosz Gajkowski

notatka: Przemysław Wróbel

1
2
3
4
5
6
7