Rok szkolny 2019/2020 był rokiem pełnym zmian i wyzwań dla całej szkolnej społeczności, dlatego z takim utęsknieniem czekaliśmy na dzień 26 czerwca – dzień zakończenia zajęć.

Mimo że w tym roku szkolnym zakończenie miało zupełnie inny charakter – wychowawcy rozdali uczniom świadectwa promocyjne i ukończenia szkoły z zachowaniem sanitarnych obostrzeń - nie zabrakło gratulacji i podziękowań za pracę w minionym roku szkolnym. Nauczyciele pogratulowali uczniom sukcesów i osiągnięcia wysokich wyników w nauce, Rada Rodziców ufundowała nagrody prymusom i uczniom wzorowym, a pozostałym dzieciom słodki upominek.

Życzymy wszystkim Uczniom i Rodzicom udanego i bezpiecznego wypoczynku, wakacji pełnych wrażeń i niezapomnianych chwil. Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się już w szkole. Do przyszłego roku szkolnego!

Notatka: A.Biedrzycka foto: E.Tuligłowska-Sak

Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
IMG_20200626_080636
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw
Rozdanie świadectw