Andrzej Gosek, uczeń klasy 8b, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego z przedmiotu - wiedza o społeczeństwie. Serdecznie gratulujemy.

Ruch to zdrowie. Pierwszaki wykorzystały, że spadł śnieg.

22 stycznia po raz 11. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli dla klas 1-3 . Do rywalizacji stanęły 2 - osobowe drużyny reprezentujące wszystkie klasy młodsze.
Oto wyniki zawodów:

Lektura, którą omawialiśmy - "Przygody dziesięciu skarpetek" - tak się wszystkim spodobała, że postanowiliśmy dopisać nowe przygody jedenastej skarpetki.

Mimo trwającej nauki zdalnej, a być może właśnie dlategovuczniowie odchodzą od komputerów aby móc wyrazić swoje emocje poprzez sztukę.

Miło jest nam poinformować, że uczennice klasy VIII c Julia Baranowska i Aleksandra Grzesik zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego.

W grudniu 2020 roku odbył się w naszej szkole konkurs dla uczniów klas pierwszych - ,,Mistrz Kaligrafii”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, Jestem odblaskowy, jestem widoczny".

Na początku grudnia klasa Ia rozpoczęła przygotowania do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Odbyły się klasowe mikołajki. Dzieci na zdalnych zajęciach wykonały ozdoby na choinkę, aniołki, szopki.

Dzieci z klasy II B chętnie wykonują różne zadania w ramach zajęć online. Na ostatnich zajęciach poznawali pracę scenarzysty, rysownika, scenografa i reżysera.

17.12.2020 r. już po raz XII został przeprowadzony w naszej szkole konkurs dla klas III "W zdrowym ciele zdrowy duch"Tym razem ze względu na pandemię uczniowie rozwiązywali swoje zadania zdalnie.