Do etapu rejonowego  Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty zakwalifikowały się uczennice:

•  Lena Puc z klasy - kl. 7c
  • Justyna Ukraińska - kl. 8c.
Do etapu rejonowego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się:
  • Wojciechowski Jan - kl. 7c
  • Wioleta Wierzbicka -  kl. 8c

Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych rozgrywane w Gryfinie zakończyły się dużym sukcesem naszej szkoły. Drużyna dziewczynek, która reprezentowała nas w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, zajęła II, a drużyna chłopców bardzo dobre V miejsce.

W sobotę 17 października odbyła się miejska gra historyczna "Szlakiem walk o Kołobrzeg". W grze wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Była to niewątpliwie bardzo ciekawa, żywa lekcja historii.

Klasa IIc rozpoczęła na lekcjach w-fu jogę. Regularna jej praktyka przynosi wiele korzyści:

• uczy świadomości ciała i oddechu;
  • wzmacnia ciało, zwiększa zakres ruchu, ulepsza koordynację i równowagę;

W dniu dzisiejszym życzenia dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej, kwiaty i słodki upominek przekazali na ręce dyrektor Jolanty Wasili przedstawiciele Rady Rodziców. Bardzo dziękujemy!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Nauczycielom i Pracownikom oświaty, aby w oczach swoich uczniów byli Mistrzami, których mądrość, cierpliwość i wrażliwość pozostanie na zawsze we wdzięcznej pamięci. Życzymy, aby praca z nami, rozbrykanymi dzieciakami przynosiła Wam wiele radości i satysfakcji.

W imieniu wszystkich uczniów SP4
życzenia składa samorząd uczniowski.

Regulaminy konkursów organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, zakresy wymagań i terminarze zostały opublikowane na stronie Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

W ostatnich dniach września uczennice naszej szkoły wzięły udział w Targu Solnym. Pod opieką pani Barbary Hordyjewskiej - nauczycielki historii- zaprezentowały średniowieczne rzemiosła.

Mija pierwszy miesiąc odkąd staliśmy się uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu. Spędziliśmy ten czas bardzo ciekawie.

Stołówka czynna w godz.: 11:30 – 13:00

Opłaty za posiłki proszę uiszczać do 26 dnia każdego miesiąca poprzedzającego okres żywieniowy przelewem na konto bankowe : 64 1140 2004 0000 3102 7500 8906 w tytule wpisując: obiady za m-c..., wybór dania (dwudaniowe, I lub II) ilość posiłków, imię i nazwisko dziecka, numer szkoły (odbiorca”ADAMUS”)