Na ostaniej lekcji plastyki uczniowie klasy 3a wykorzystywali surowce wtórne do swoich prac.

Szkoła podstawowa nr 4 zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w akcji "Zabawki dla onkologii". Zabawki (nowe, w oryginalnym opakowaniu) przynosimy do 21.05 do sali 105 lub zostawiamy na dyżurce w szkole.

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy Ia i Ib otrzymali od Rady Rodziców przy SP 4 w Kołobrzegu kolorowy prezent! Były to krążki do siedzenia.

Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej kampanii „Tydzień ulgi” zorganizowanej przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, a to oznacza drogie Uczennice i drodzy Uczniowie, że Wasz pierwszy tydzień w szkole od 17.05.- 21.05.2021r. będzie czasem bez sprawdzianów, odpytywania i zadań domowych. Cieszymy się, że niedługo się zobaczymy.

4.05.2021 we wtorek odbyło się podsumowanie konkursów z okazji Dnia Ziemi oraz akcji ekologicznych.

W miesiącach marcu i kwietniu 2021 roku uczniowie klas piątych uczestniczyli w szkolnych konkursach literacko-plastycznych: „Najpiękniejsza legenda” i „Mój ulubiony bohater mitologii”.

To ważny dzień dla wszystkich Polaków. W tym roku mija już 230 lat od radosnego majowego poranka, kiedy wołano: „WIWAT KRÓL! WIWAT SEJM! WIWAT WSZYSTKIE STANY! Świętujemy uchwalenie Konstytucji 3 Maja 1791 r.

Dzisiaj tj. 26 kwietnia odbywają się regionalne targi edukacyjne szkół ponadpodstawowych - w całości wirtualnie, na platformie ZOOM. Zapraszamy serdecznie na prezentacje ofert poszczególnych szkół. Organizatorem targów jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kołobrzegu.

W niedzielę 25 kwietnia na kortach Tenis Parku Kołobrzeg odbył się finał III Kołobrzeskiej Ligi Tenisa.

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Wyjątkowe święto ma nam uświadamiać, jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

22 kwietnia uczniowie klasy 4b wzięli udział w Międzynarodowych Obchodach Dnia Ziemi.