Jak co roku od wielu już lat w Ognisku Pracy Pozaszkolnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Zebranym matkom organizatorzy złożyli serdeczne życzenia z okazji Ich święta. W koncercie Tirlitonki zaprezentowały dwa układy: hip-hop lyrical oraz taniec współczesny pt. „Powrót króla”.

Gromkie brawa publiczności świadczyły, że wszystkie występujące grupy Tirlitonek zostały ciepło przyjęte i wzbudziły wiele wzruszeń i emocji. Wszyscy wykonawcy koncertu na koniec uroczystości wręczyli swoim mamom kwiatki i składali gorące życzenia. Było bardzo miło i rodzinnie.

Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP
Tirlitonki na Dniu Matki w OPP