Tirlitonki z trójką w świat

"Z trójką w świat" pod takim hasłem w tym roku Szkoła Podstawowa nr 3 zorganizowała festyn. Jak co roku nasz zespól był gościem i w pół godzinnym koncercie zaprezentował na deskach sceny różnorodny repertuar taneczny i wokalny. Solistka zespołu Weronika Gajkowska zaśpiewała piosenkę ludową pt. "Miała baba koguta".

Był to debiut młodej wokalistki przed tak dużą publicznością, która ciepło nagrodziła ją oklaskami. Podobnie ciepło była przyjęta piosenka pt. "A kiedy tak pada" w wykonaniu Patrycji Ważny. W dynamicznym repertuarze i ciekawych kostiumach podobali się widowni również tancerze. Miło było usłyszeć opinię od publiczności, że "Tirlitonki to zespół z klasą". Dziękujemy za tak miłe słowa.

Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat
Tirlitonki z trójką w świat