Nocny Maraton Tirlitonek

W piątek 7.04.2017 r. w naszej szkole odbył się Nocny Maraton Filmowy. Już po raz kolejny Międzyszkolny Zespół Piosenki i Tańca "Tirlitonki" mógł w Szkole Podstawowej nr 4 zorganizować wspólną zabawę. Spotkanie rozpoczęło się pożegnaniem maturzystek kończących prace w zespole. Było bardzo uroczyście.

Kadra Artystyczna Zespołu dziękowała dziewczętom i ich rodzicom za ponad 10 lat pobytu w zespole. Wspomniała o wielu ciepłych, pięknych i wzruszających wspólnie spędzonych chwilach. Dziewczętom zostały wręczone upominki-statuetki tancerek, słoniki na szczęście, kubki z nadrukiem nazwy zespołu i dyplomy dla nich oraz ich rodziców. Odchodzące Tirlitonki wraz ze swoimi rodzicami dziękowali Kadrze za edukację i szkołę życia.

Spotkaniu towarzyszyły łzy wzruszenia i świadomość, że pewien etap w życiu każdego z nas się kończy. Następną część spotkania wypełniły zabawy i konkursy, które trwały do późnych godzin nocnych. Jak przypadło za zespół taneczny zabawę rozpoczęła nauka tańca pt. "Belgijka", która wszystkim się podobała. Nie zabrakło również upominków dla członków zespołu oraz nagród w postaci słodyczy i balonów za konkurencje w zabawach. Na kolację wszystkim smakowała pizza i ciasta przygotowane przez rodziców . Zabawa była udana czego wymownym symptomem były propozycje członków zespołu na zorganizowanie następnych spotkań.

Kadra Artystyczna oraz dzieci i młodzież bardzo dziękują wszystkim Rodzicom za smaczne wypieki i pomoc w organizacji imprezy. Słowa uznania należą się grupie średniej Tirlitonek, która z własnej inicjatywy opracowała program i zrealizowała spotkanie wspólnie z Radą Rodziców i Kadrą Artystyczną. Największe podziękowania w imieniu Kadry Artystycznej, Rodziców oraz dzieci i młodzieży składamy Pani Dyrektor Szkoły Jolancie Wasili za wyrażenie zgody na ponowne zorganizowanie spotkania.

Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
10
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek
Nocny Maraton Tirlitonek