Dnia 31.01.2020r. w sali koncertowej Ratusza po raz pierwszy w dziejach Kołobrzegu odbyło się spotkanie Laureatów Ogólnopolskich i Międzynarodowych Festiwali Artystycznych.

W Uroczystość zaszczycili Pani Prezydent Miasta Anna Mieczkowska i Jej zastępczyni ds. społecznych Ilona Grędas- Wójtowicz oraz członkowie komisji ds. nagród i stypendiów. Wśród nagrodzonych nagrody otrzymały dwie solistki MZPiT „Tirlitonki”- Barbara Aldalati i Patrycja Ważny. Na uroczystości dziewczęta zaprezentowały się w swoim repertuarze, który został ciepło przyjęty przez zgromadzonych – przedstawicieli władz, komisję konkursową, rodziny, koleżanki i kolegów oraz wszystkich nagrodzonych laureatów. Dziewczęta udzieliły też wywiadu do radia. Przy okazji należy wspomnieć, że podobne nagrody od wójtów gmin Kołobrzeg i  Ustronie Morskie otrzymały Weronika Włodarczyk i Nikola Małyszewicz. Wszystkie cztery solistki są laureatkami XI Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze”– Praga 2019. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

notatka+ zdjęcia: Beata Papis-Ważny

NAGRODY ARTYSTYCZNE PREZYDENTA MIASTA DLA LAUREATÓW ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2019
NAGRODY ARTYSTYCZNE PREZYDENTA MIASTA DLA LAUREATÓW ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2019
NAGRODY ARTYSTYCZNE PREZYDENTA MIASTA DLA LAUREATÓW ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2019
NAGRODY ARTYSTYCZNE PREZYDENTA MIASTA DLA LAUREATÓW ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2019
NAGRODY ARTYSTYCZNE PREZYDENTA MIASTA DLA LAUREATÓW ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2019
NAGRODY ARTYSTYCZNE PREZYDENTA MIASTA DLA LAUREATÓW ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2019
NAGRODY ARTYSTYCZNE PREZYDENTA MIASTA DLA LAUREATÓW ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2019