Dnia 12.01.2020r. odbyła się 29-ta edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Kołobrzegu w hali „Milenium” o godz. 16.00 Tirlitonki dostąpiły zaszczytu otwarcia tej pięknej Charytatywnej Ogólnopolskiej Imprezy.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że Zespół brał udział we wszystkich edycjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a więc towarzyszył Imprezie prze 29 lat. Występ na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy zainaugurował też Obchody Jubileuszu 40-lecia działalności Zespołu „Tirlitonki”. Zespół przedstawił 5 tańców, w tym taniec „Nasza epoka” prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu „Młodych Talentów”- Praga 2019, za który otrzymał Grand Prix. Występ został przyjęty przez widownię z wielkim aplauzem i zaowocował nowymi zapisami dzieci do Zespołu z czego bardzo się cieszymy. Choreograf zespołu Agata Chimko i Martyna Małetko zebrały wiele gratulacji od ludzi uczestniczących w koncercie. Gościnnie w koncercie „Tirlitonek” wystąpił zespół „Synergia” z tańcem „W rytmie mamby” w choreografii Martyny Małetko. „Synergia” ciepło została przyjęta przez publiczność WOŚP. W składzie „Synergii” tańczą osoby dorosłe, w tym również rodzice dzieci z zespołu „Tirlitonki”. Jedna z 5 laureatek na Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów w Pradze Oliwia Szulerecka – solistka zespołu „Tirlitonki” prowadzona wokalnie przez Panią Marię Dudek na scenie WOŚP-u hali Milenium zebrała zasłużone brawa po wykonaniu swojej piosenki pt. „Na raz na dwa”. Gratulujemy wykonawcom i instruktorom tak wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów.


notatka+ zdjęcia: Beata Papis-Ważny

TIRLITONKI NA WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W KOŁOBRZEGU
TIRLITONKI NA WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W KOŁOBRZEGU
TIRLITONKI NA WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W KOŁOBRZEGU
TIRLITONKI NA WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W KOŁOBRZEGU
TIRLITONKI NA WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W KOŁOBRZEGU
TIRLITONKI NA WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W KOŁOBRZEGU
TIRLITONKI NA WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W KOŁOBRZEGU
TIRLITONKI NA WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W KOŁOBRZEGU