Dnia 19.01.2020r. w małym kościele nad Parsętą pw NMP w Kołobrzegu po mszy o godz. 12.00 odbył się koncert „Świąteczne śpiewanie” w wykonaniu solistek Międzyszkolnego Zespołu Piosenki i Tańca „Tirlitonki” SP4 i OPP w Kołobrzegu.

Wystąpiły Aleksandra Gaładyk, Vanessa Borucka, Lena Więckowska oraz laureatki czołowych miejsc Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów- Praga 2019: Fatima Aldalati, Weronika Włodarczyk, Nikola Małyszewicz, Partycja Ważny, Oliwia Szulerecka. Solistki wykonały zbiorowo kilka pieśni bożonarodzeniowych oraz wiele pastorałek i kolęd indywidualnie. Licznie zgromadzona w kościele publiczność przyjęła wykonawców bardzo ciepło i serdecznie. Włączając się do wspólnego śpiewania publiczność nagradzała solistki wielkimi brawami. Dziewczęta były odświętnie ubrane w zimowym klimacie. Koncert prowadziła kierownik i wokalistka Zespołu Pani Maria Dudek również bardzo serdecznie przyjęta przez publiczność. Po skończonym koncercie pani Maria podziękowała Księdzu Dyrektorowi Piotrowi Zielińskiemu za zaproszenie oraz publiczności za wspólne śpiewanie i ciepłe przyjęcie, solistkom za występ oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu koncertu, kościelnemu- Panu Ryszardowi Jankowskiemu oraz akustykowi Panu Pawłowi Myszyńskiemu za współpracę przy realizacji koncertu. Zespołowi i pani instruktor Marii Dudek podziękował za piękny występ Ksiądz Dyrektor Piotr Zieliński. Podziękował również wyjątkowo licznie zgromadzonej publiczności. Wielką przyjemnością dla solistek i ich instruktorki było spotkanie po koncercie z publicznością, wysłuchanie miłych opinii na temat kunsztu wykonawczego solistek oraz robienie zdjęć pamiątkowych. Gratulujemy!

notatka+ zdjęcia: Beata Papis Ważny

KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI
KONCERT „ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE” Z TIRLITONKAMI