pldaenderusvuk

Na Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Morzu "Morze nasze morze", który odbył się dnia 24.05.2017 r. w SP nr 4 Tirlitonki miały przyjemność zaprezentować się w repertuarze marynistycznym.  Zatańczyły taniec „Podwodny świat” a solistka zespołu Barbara Aldalati zaśpiewała piosenkę pt. „Morze, nasze morze”.

Tirlitonki w rocznicę Konstytucji 3. maja

Uroczystość 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 V 1791r. obchodzona w Kołobrzegu rozpoczęła się mszą świętą w Bazylice. Główne uroczystości odbyły się przy pomniku Marszałka J. Piłsudskiego. Mieszkańcy Kołobrzegu, turyści i kuracjusze oraz goście zagraniczni uczestniczący w obchodach z pewnością doznali wielu wzruszeń: hymn państwowy, wciągnięcie flagi na maszt, poczty sztandarowe, wystrzały armatnie, polski taniec narodowy - polonez i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Tirlitonki z trójką w świat

"Z trójką w świat" pod takim hasłem w tym roku Szkoła Podstawowa nr 3 zorganizowała festyn. Jak co roku nasz zespól był gościem i w pół godzinnym koncercie zaprezentował na deskach sceny różnorodny repertuar taneczny i wokalny. Solistka zespołu Weronika Gajkowska zaśpiewała piosenkę ludową pt. "Miała baba koguta".

Dnia 27.04. 2017 w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny „Z logiką za pan brat”. Zespół Piosenki i Tańca „Tirlitonki” miał zaszczyt rozpocząć konkurs krótkim występem.

Nocny Maraton Tirlitonek

W piątek 7.04.2017 r. w naszej szkole odbył się Nocny Maraton Filmowy. Już po raz kolejny Międzyszkolny Zespół Piosenki i Tańca "Tirlitonki" mógł w Szkole Podstawowej nr 4 zorganizować wspólną zabawę. Spotkanie rozpoczęło się pożegnaniem maturzystek kończących prace w zespole. Było bardzo uroczyście.

„Dzień Otwarty Szkoły nr 4”odbył się 6.04.2017r , w którym rodzice przyszłych uczniów mogli zobaczyć co oferuje szkoła pierwszakom i w jakich warunkach będą się uczyły ich maluchy. Pani wicedyrektor mgr Mariola Szabla przywitała wszystkich rodziców, a w szczególności dzieci-przyszłych uczniów kl. I naszej szkoły.