pldaenderusvuk

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE SZKOŁY W FINAŁACH WOJEWÓDZKICH 
 IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
I MISTRZOSTWACH POLSKI

W tabeli uwzględnione są tylko miejsca od pierwszego do szóstego i osiągnięcia od roku 2000.

Rok Miejsce Dyscyplina sportowa Miejsce Finału Opiekun
2000/2001

 

4 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt Barlinek Grażyna Bohdziewicz
5 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Barlinek Przemysław Wróbel
2 Mini koszykówka chłopców Stargard Szczeciński Przemysław Wróbel
2001/2002 5 Mini koszykówka dziewcząt Koszalin Danuta Wiśniewska
2003/2004 3 Indywidualnie w trójboju w rzucie piłeczką palantową Stargard Szczeciński Joanna Mikszta
2005/2006 4 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Tychowo Przemysław Wróbel
2 Mini koszykówka chłopców Stargard Szczeciński Przemysław Wróbel
4 Czwórbój lekkoatletyczny chłopców Białogard Przemysław Wróbel
2 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w biegu na 1000m Dawid Borowiak Białogard Przemysław Wróbel
5 Mini koszykówka dziewcząt Szczecin Grażyna Bohdziewicz
4 Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt Stargard Szczeciński Grażyna Bohdziewicz
2 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w rzucie piłeczką palantową Justyna Tabisz Stargard Szczeciński Grażyna Bohdziewicz
1 Mini siatkówka dziewcząt klas V Kamień Pomorski Grażyna Bohdziewicz
2007/2008 2 Szachy drużynowe Gryfice Bartosz Gajkowski
5 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Tychowo Przemysław Wróbel
1 Mini koszykówka chłopców Koszalin Mariusz Fiedosewicz
3 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w skoku w dal Patryk Wysocki Białogard Mariusz Fiedosewicz
2 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w rzucie piłeczką palantową Wojtek Kurek Białogard Mariusz Fiedosewicz
3 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w biegu na 60m Wojtek Kurek Białogard Mariusz Fiedosewicz
2 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w klasyfikacji generalnej Wojtek Kurek Białogard Mariusz Fiedosewicz
5 Czwórbój lekkoatletyczny chłopców Białogard Mariusz Fiedosewicz
2008/2009 1 Szachy drużynowe Gryfino Bartosz Gajkowski
2009/2010 1 Szachy drużynowe Gryfino Bartosz Gajkowski
2 Mini koszykówka chłopców Szczecin Przemysław Wróbel
2010/2011 5 Mini koszykówka dziewcząt Koszalin Przemysław Wróbel
1 Szachy drużynowe Koszalin Bartosz Gajkowski
1 Mini koszykówka chłopców Kołobrzeg Przemysław Wróbel
2 Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w mini koszykówce chłopców Elbląg Przemysław Wróbel
pomagał Mariusz Fiedosewicz
2011/2012 1 Mini koszykówka chłopców Kołobrzeg Przemysław Wróbel
3 Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w mini koszykówce chłopców Gdańsk Przemysław Wróbel
pomagał Bartosz Gajkowski
2012/2013 1 Szachy drużynowe Koszalin Bartosz Gajkowski
2 Mini koszykówka dziewcząt Szczecin Bartosz Gajkowski
pomagał Mariusz Fiedosewicz
4 Mini koszykówka chłopców Szczecin Przemysław Wróbel
2013/2014 5 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Przelewice Bartosz Gajkowski
6 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt Przelewice Przemysław Wróbel
2014/2015 1 Szachy drużynowe Koszalin Bartosz Gajkowski
5 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Tychowo Bartosz Gajkowski
6 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt Tychowo Przemysław Wróbel
4 Mini koszykówka chłopców Szczecin Przemysław Wróbel
4 Biegi rozstawne - sztafeta szwedzka Szczecin Bartosz Gajkowski
2015/2016 1 Szachy drużynowe Gryfino Bartosz Gajkowski
6 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Tychowo Bartosz Gajkowski
5 Mini koszykówka chłopców Szczecin Mariusz Fiedosewicz
2016/2017 3 Mini koszykówka chłopców Kołobrzeg Mariusz Fiedosewicz
pomagał Przemysław Wróbel 

Do największych sportowych sukcesów szkoły, które nie są objęte kalendarzem Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego należy zaliczyć:

  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju mini koszykówki chłopców o Puchar Prezesa Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Opiekun: Przemysław Wróbel , pomagał Bartosz Gajkowski

  • III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Chłopców Balic Cup w Kołobrzegu. Opiekun: Przemysław Wróbel

Szkoła nasza zajmowała w ogólnej klasyfikacji w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej czołowe lokaty. Na 356 szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego było to:

  • w 2000/2001 IV miejsce w zachodniopomorskim

  • w 2005/2006 III miejsce w zachodniopomorskim

  • w 2007/2008 VI miejsce w zachodniopomorskim

Opracował: Przemysław Wróbel