pldaenderusvuk

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE SZKOŁY
W FINAŁACH WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Rok Miejsce Dyscyplina sportowa Miejsce Finału Opiekun
2000/2001

 

4 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt Barlinek Grażyna Bohdziewicz
5 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Barlinek Przemysław Wróbel
2 Mini koszykówka chłopców Stargard Szczeciński Przemysław Wróbel
2001/2002 5 Mini koszykówka dziewcząt Koszalin Danuta Wiśniewska
2003/2004 3 Indywidualnie w trójboju w rzucie piłeczką palantową Stargard Szczeciński Joanna Mikszta
2005/2006 4 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Tychowo Przemysław Wróbel
2 Mini koszykówka chłopców Stargard Szczeciński Przemysław Wróbel
4 Czwórbój lekkoatletyczny chłopców Białogard Przemysław Wróbel
2 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w biegu na 1000m Dawid Borowiak Białogard Przemysław Wróbel
5 Mini koszykówka dziewcząt Szczecin Grażyna Bohdziewicz
4 Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt Stargard Szczeciński Grażyna Bohdziewicz
2 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w rzucie piłeczką palantową Justyna Tabisz Stargard Szczeciński Grażyna Bohdziewicz
2005/2006 1 Mini siatkówka dziewcząt klas V Kamień Pomorski Grażyna Bohdziewicz
2007/2008 2 Szachy drużynowe Gryfice Bartosz Gajkowski
5 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Tychowo Przemysław Wróbel
1 Mini koszykówka chłopców Koszalin Mariusz Fiedosewicz
3 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w skoku w dal Patryk Wysocki Białogard Mariusz Fiedosewicz
2 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w rzucie piłeczką palantową Wojtek Kurek Białogard Mariusz Fiedosewicz
3 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w biegu na 60m Wojtek Kurek Białogard Mariusz Fiedosewicz
2 Indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w klasyfikacji generalnej Wojtek Kurek Białogard Mariusz Fiedosewicz
5 Czwórbój lekkoatletyczny chłopców Białogard Mariusz Fiedosewicz
2008/2009 3 Szachy drużynowe Gryfino Bartosz Gajkowski
2009/2010 1 Szachy drużynowe Gryfino Bartosz Gajkowski
2 Mini koszykówka chłopców Szczecin Przemysław Wróbel
2010/2011 5 Mini koszykówka dziewcząta Koszalin Przemysław Wróbel
1 Mini koszykówka chłopców Kołobrzeg Przemysław Wróbel
1 Szachy drużynowe Koszalin Bartosz Gajkowski
2 Mistrzostwa Polski w minikoszykówce chłopców Elbląg Przemysław Wróbel
Mariusz Fiedosewicz
2011/2012 1 Mini koszykówka chłopców Kołobrzeg Przemysław Wróbel
3 Mistrzostwa Polski w minikoszykówce chłopców Gdańsk Przemysława Wróbel
Bartosz Gajkowski
2012/2013 1 Szachy drużynowe Koszalin Bartosz Gajkowski

Do największych sportowych sukcesów szkoły, które nie są objęte kalendarzem Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego należy zaliczyć:

  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju min koszykówki chłopców o Puchar Prezesa Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Opiekun: Przemysław Wróbel , Bartosz Gajkowski

  • III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Chłopców Balic Cup w Kołobrzegu. Opiekun: Przemysław Wróbel

  • IX miejsce na Ogólnopolskich Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Szachach

Szkoła nasza zajmowała w ogólnej klasyfikacji w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej czołowe lokaty. Na 356 szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego było to:

  • w 2000/2001 IV miejsce w zachodniopomorskim

  • w 2005/2006 III miejsce w zachodniopomorskim

  • w 2007/2008 VI miejsce w zachodniopomorskim

Opracował: Przemysław Wróbel