Gratulujemy naszym absolwentom sukcesów w IX Mistrzostwach Kołobrzegu w Pływaniu Dzieci i Młodzieży.

Nasz absolwent Bartosz Okoń został zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego "Z ortografią na co dzień" w kategorii licealnej. Bartek swoją nagrodę odbierze w warszawskiej siedzibie Polskiej Akademii Nauk. Brawo Bartek!!!

Nasi absolwenci odnoszą sukcesy!

Julia Antolak została wicemistrzynią Polski juniorek i zdobyła srebrny medal podczas mistrzostw Polski w szachach klasycznych. Miło nam pochwalić się sukcesami naszych absolwentów w międzyszkolnym konkursie polonistycznym "Meandry Polszczyzny":

Julia Antolak, szachistka, otrzymała nominację w kategorii "Sportowa nadzieja roku" w plebiscycie Gazety Kołobrzeskiej na Sportową Dziesiątkę 2016 roku. Julia, jest laureatką tej kategorii.