pldaenderusvuk

OSIĄGNIĘCIA ABSOLWENTÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W KOŁOBRZEGU

Imię i nazwisko

Placówka

Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2008/2009

Piotr Antos Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu I i II miejsca w XVII Ogólnopolskim Zlocie Jungów Ligi Morskiej i Rzecznej-regaty kajakowe, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Sebastian Kapuściński Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu III miejsce w XVII Ogólnopolskim Zlocie Jungów Ligi Morskiej i Rzecznej - regaty kajakowe, Nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Magda Podhajecka Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureatka konkursu przedmiotowego - chemia, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Finalistka konkursu przedmiotowego - język polski, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Ada Fenn Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureatka konkursu przedmiotowego - j. niemiecki, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Justyna Tabisz Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Indywidualne Zawody L.A., nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Piotr Żołnierczuk Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu III miejsce w Regionalnej Gimnazjadzie 2008/2009 - koszykówka chłopców, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Sebastian Grzonkowski Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu III miejsce w Regionalnej Gimnazjadzie 2008/2009 - koszykówka chłopców, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Tomasz Krukowski Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu III miejsce w Regionalnej Gimnazjadzie 2008/2009 - koszykówka chłopców, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Bartosz Elendt Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu III miejsce w Regionalnej Gimnazjadzie 2008/2009 - koszykówka chłopców, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Sylwia Morawska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalistka konkursu przedmiotowego - chemia, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Jakub Kałdus Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego - fizyka z elementami astronomii, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Igor Niewiadomski Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego - historia z elementami wiedzy o społeczeństwie, finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1921-45", nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Piotr Wankewycz Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego - historia z elementami wiedzy o społeczeństwie, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Karolina Nowak Liceum im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Diversity 2009
Magdalena Podolak Liceum im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu Finalistka Okręgowej XXI Olimpiady Filozoficznej
Maciej Gryzel Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu III miejsce - Reprezentacja Polski - Olimpiada Chemiczna
Seweryn Mróz Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu IV m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1921-45"

ROK SZKOLNY 2009/2010

Adam Sokół Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Honorowa "promocja cum laude" przyznawana najlepszemu uczniowi klas I i II świadectwo z wyróżnieniem (średnia ocen 4,75 i co najmniej dobra ocena z zachowania), nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych .
Dominika Żukowska Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Świadectwo z wyróżnieniem (średnia ocen 4,75 i co najmniej dobra ocena z zachowania).
Magdalena Podhajecka Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Świadectwo z wyróżnieniem (średnia ocen 4,75 i co najmniej dobra ocena z zachowania).
Katarzyna Gryczka Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Świadectwo z wyróżnieniem (średnia ocen 4,75 i co najmniej dobra ocena z zachowania).
Katarzyna Reichel Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Świadectwo z wyróżnieniem (średnia ocen 4,75 i co najmniej dobra ocena z zachowania).
Patryk Strzechmiński Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Świadectwo z wyróżnieniem (średnia ocen 4,75 i co najmniej dobra ocena z zachowania).
Agata Hołowczak Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Świadectwo z wyróżnieniem (średnia ocen 4,75 i co najmniej dobra ocena z zachowania).
Miłosz Jakubek Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Świadectwo z wyróżnieniem (średnia ocen 4,75 i co najmniej dobra ocena z zachowania). Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych .
Maciej Bartoś Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Beata Chmara Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Krzysztof Czajkowski Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Magda Mleczko Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Szymon Skorupiński Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Anna Magdzińska Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Seweryn Mróz Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Dominika Niewęglowska Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Wojciech Zięba Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Monika Duda Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Joanna Staniewicz Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Samanta Ćwik Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Maciej Gryzel Liceum im. M. Kopernika w Kołobrzegu Nagrody za wybitne osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
Bartosz Elendt Liceum im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu Drużynowy tytuł mistrza w finałach - Licealiady woj. Zachodniopomorskiego w piłce koszykowej chłopców.
Tomasz Krukowski Liceum im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu Drużynowy tytuł mistrza w finałach - Licealiady woj. Zachodniopomorskiego w piłce koszykowej chłopców.
Patryk Łukaszewski Liceum im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - KANGUR 2010.
Karolina Nowak Liceum im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu Finalistka Ogólnopolskiego konkursu Diversity 2010.
Dominik Cieszyński Liceum im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym "Internet ułatwia życie".
Anna Borowska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu I m. w Ogólnopolskim Konkursie Ligi Morskiej i Rzecznej "Młodzież na morzu" w kategorii - Najlepsze Szkolne Koło Ligi Morskiej i Rzecznej, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg
Sylwia Morawska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureatka konkursu przedmiotowego - chemia, II m. w "Liderzy Europy 2010" edycja regionu zachodniopomorskiego, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Igor Niewiadomski Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego - historia z elementami wiedzy o społeczeństwie, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Albert Krężołek Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady 4x100 m chłopców, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Patryk Wysocki Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady 4x100 m chłopców, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Adam Widomski Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego-chemia, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Magdalena Paruch Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalistka konkursu przedmiotowego-chemia, II m. w "Liderzy Europy 2010" - edycja regionu zachodniopomorskiego, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Weronika Sulżycka Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego -matematyka, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Piotr Wankewycz Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego - fizyka z elementami astronomii, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Philip Radomańczyk Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego - j. niemiecki, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Igor Fenn Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego - j. niemiecki, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Anita Rogoża Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego - biologia, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Klaudia Buczniewska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu II m. w VII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Młoda Piosenka" - Połczyn Zdrój, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Iwona Wall Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu II m. w IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Nutka2010"- Szczecin, nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.
Konrad Sulżycki Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR", nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzeg.

ROK SZKOLNY 2010/2011

Aleksandra Zając Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureatka wojewódzkiego konkursu j. polskiego
Pamela Szwedko Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureatka wojewódzkiego konkursu j. polskiego
Agata Halińska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalistka wojewódzkiego konkursu j. polskiego,
Laureatka wojewódzkiego konkursu j. niemieckiego, finalistka wojewódzkiego konkursu j. angielskiego, wyróżnienie za naukę i zachowanie,
I m. w miejskim konkursie piosenki angielskiej "I can sing",
II m. w Miejskiej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia".
Konrad Sulżycki Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego, laureat wojewódzkiego konkursu fizycznego, wyróżnienie za naukę i zachowanie.
Grzegorz Kot Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego.
Szymon Szymczak Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Wyróżnienie za naukę i zachowanie.
Iwona Wall Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Wyróżnienie za naukę i zachowanie. I m. w miejskim konkursie piosenki angielskiej "I can sing".
Marta Krakau Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Wyróżnienie za naukę i zachowanie.
Piotr Koschel Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Karol Steń Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Fnalista Wojewódzkiej Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Miłosz Warpachowicz Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Patryk Wysocki Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Adrian Kazaryn Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Karol Poradowski Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

ROK SZKOLNY 2011/2012

Paweł Sak Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "W Kalejdoskopie Pamięci. Polska i Polacy 1939-89. W Kraju Czy Poza Krajem?. Dylematy Polaków".
Iwona Wall Szkoła średnia Laureatka VII Patriotycznego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej"
kategoria: poezja śpiewana.
Krzysztof Kącicki Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Taniec Towarzyski Grand Prix Polski o Puchar Szczecina - kategoria 12-13 lat Open Latin 2 miejsce
Ukleja Agata Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego w konkursie j.polskiego
Maciej Zimny Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat Konkursu Języka Angielskiego "Poliglota 2012".
Artur Figa
Michał Kamiński
Piotr Koschel
Michał Kuźniewicz
Wojciech Ptaszek
Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Wyróżnienia w Konkursie Języka Angielskiego "Poliglota 2012".
Pająk Aleksandra Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureatka Konkursu Języka Niemieckiego "Poliglota 2012".
Nastazja Bloch
Kinga Oktaba
Paula Pawlikowska
Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Wyróżnienia w Konkursie Języka Niemieckiego "Poliglota 2012".

ROK SZKOLNY 2012/2013

Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat konkursu przedmiotowego z fizyki z elementami astronomii - etap rejonowy
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat konkursu przedmiotowego z geografii - etap rejonowy
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat konkursu przedmiotowego z historii z elementami wiedzy o społeczeństwie - etap rejonowy
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat konkursu przedmiotowego z języka angielskiego - etap rejonowy
Zuzanna Witowska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego - etap rejonowy
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat konkursu przedmiotowego z języka polskiego - etap rejonowy
Maria Pechcińska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki - etap rejonowy
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu IX Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego - III miejsce
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat konkursu przedmiotowego z historii z elementami wiedzy o społeczeństwie - etap wojewódzki
Zuzanna Witowska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego - etap wojewódzki
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego - etap wojewódzki
Maria Pechcińska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego z matematyki - etap wojewódzki
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego z fizyki - etap wojewódzki
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego z geografii - etap wojewódzki
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego z historii z elementami wiedzy o społeczeństwie - etap wojewódzki
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego - etap wojewódzki
Zuzanna Witowska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalista konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego - etap wojewódzki
Pamela Leśniak
Paulina Burtowy
Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu VI Edycja Międzyszkolnego Konkursu Historycznego pt.: „Wokół Józefa Wybickiego i Hymnu Polskiego" - I miejsce
Martyna Bardecka Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Srebro w Wojewódzkich Mistrzostwach Młodzików - w chodzie na 2000 m
Agata Ukleja Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Srebro w Wojewódzkich Mistrzostwach Młodzików - w skoku wzwyż
Kacper Gajkowski Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Konkurs plastyczny pt.: „Bezpieczna szkoła, bezpieczny uczeń"

ROK SZKOLNY 2013/2014

Adrianna Gajewicz Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu I miejsce w XI Edycji Konkursu Literackiego "Moja mała ojczyzna, jestem jej częścią" (kategoria poezja)
Martyna Rygielska Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu III miejsce w XI Edycji Konkursu Literackiego "Moja mała ojczyzna, jestem jej częścią" (kategoria poezja)
Paweł Sak
Pamela Leśniak
Paulina Burtowy
Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureaci VII edycji wojewódzkiego konkursu historycznego "Wokół Józefa Wybickiego i Hymnu Polskiego"
Adrianna Gajewicz Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureatka X Jubileuszowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "Mój kościół na Pomorzu" (na terenie diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej).
Paweł Sak Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu finalista VI Małej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Sławomira Nitrasa - edycja pod hasłem "10 lat członkowstwa Polski w Unii Europejskiej" (12.04.2014)
Maria Pechcińska
Dominika Rewers
Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureatki Gimnazjalnego Konkursu Chemicznego (11.04.2014)
Bartosz Okoń Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Zakwalifikował sie do drugiego etapu konkursu informatycznego T.I.K?-TAK!, w którym wzięło udział 100 najlepszych gimnazjalistów z Polski
Paulina Burtowy
Paweł Sak
Bartosz Okoń
Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu II miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Kołobrzegu (26.03.2014)
Natalia Budzińska
Natalia Klimek
Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu złoty medal w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Koszykówce

ROK SZKOLNY 2014/2015

Marek Kawka I Liceum Ogólnokształczące im. M. Kopernika Finalista konkursu literackiego "Opowiadanie o Gryfie" zorganizowanego w ramach obchodów Roku Gryfa przez Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Tematem konkursu było opowiadanie fantasy z postacią gryfa jako motywem przewodnim.
Paweł Sak I Liceum Ogólnokształczące im. M. Kopernika Finalista olimpiady z historii - etap wojewódzki
Kamila Kowalska I Liceum Ogólnokształczące im. M. Kopernika Zakwalifikowała sie do finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Mediach
Dominika Anuszkiewicz Gimnazjum nr 1 Finalistka etapu rejonowego konkursu polonistycznego
Zofia Wojciechowska Gimnazjum nr 1 Finalistka etapu rejonowego konkursu biologicznego
Kinga Rodziewicz Gimnazjum nr 1 Finalistka etapu rejonowego konkursu biologicznego
Zofia Duda Gimnazjum nr 1 I miejsce w III regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej
Robert Weiner Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureat Etapu Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z elementami Wiedzy o Społeczeństwie
Kinga Rodziewicz Gimnazjum nr 1 Finalistka Etapu Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Zofia Wojciechowska Gimnazjum nr 1 Finalistka Etapu Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Aleksandra Kędziora Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalistka Etapu Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Dominika Anuszkiewicz Gimnazjum nr 1 Finalistka etapu Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Katarzyna Tkacz Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Finalistka Etapu Wojewódzkiego Konkursu J. Niemieckiego
Dominika Swinin Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu Laureatka Etapu Wojewódzkiego Konkursu J. Angielskiego
Jan Gryczka
Kacper Gajkowski
Jakub Sadło
Dawid Gajkowski
Dawid Włodarczyk
Kacper Kolasa
Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu I miejsce Wojewódzkiej Gimnazjady w Koszykówce Chłopców
Marek Kawka I LO im. M. Kopernika Laureat Rejonowej Olimpiady z j. angielskiego
Paweł Sak I LO im. M. Kopernika Laureat Olimpiady Historycznej
Karol Poradowski I LO im. M. Kopernika IV miejsce - drużynowo w Wojewódzkich Zawodach Matematycznych

ROK SZKOLNY 2015/2016

Bartosz Okoń Gimnazjum nr 3 Laureat Wojewódzkiego Etapu Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów
Bartosz Okoń Gimnazjum nr 3 Finalista Wojewódzkiego Etapu Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów
Kinga Rodziewicz Gimnazjum nr 1 Finalistka Wojewódzkiego Etapu Konkursu Polonistycznego dla gimnazjalistów
Kinga Rodziewicz Gimnazjum nr 1 Finalistka Wojewódzkiego Etapu Konkursu Chemicznego dla gimnazjalistów
Kinga Rodziewicz Gimnazjum nr 1 Laureatka Wojewódzkiego Etapu Konkursu Biologicznego dla gimnazjalistów
Zofia Wojciechowska Gimnazjum nr 1 Finalistka Wojewódzkiego Etapu Konkursu Biologicznego dla gimnazjalistów
Hubert Wojewoda Gimnazjum nr 1 Laureat Rejonowego Etapu Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów
Robert Weiner Gimnazjum nr 3 Finalista Wojewódzkiego Etapu Konkursu Geograficznego dla gimnazjalistów
Oleg Litwin Gimnazjum nr 3 Laureat Rejonowego Etapu Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów
Marek Kawka I LO im. M. Kopernika Zakwalifikowany do Okręgowej Olimpiady Języka Angielskiego
Daria Pułło I LO im. M. Kopernika Finalistka ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Uniwersytet Jagieloński "Świat ukryty w literaturze".
Maciej Wącior I LO im. M. Kopernika I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Drużynowych

ROK SZKOLNY 2016/2017

Wojciech Kabaciński Gimnazjum nr 3 Laureat Rejonowego Etapu Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie dla gimnazjalistów
Wojciech Kabaciński Gimnazjum nr 3 Laureat Rejonowego Etapu Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów
Hubert Wojewoda Gimnazjum nr 1 Laureat Rejonowego Etapu Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów
Robert Weiner Gimnazjum nr 3 Laureat Rejonowego Etapu Konkursu Geograficznego dla gimnazjalistów
Oleg Litwin Gimnazjum nr 3 Laureat Rejonowego Etapu Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów
Julia Antolak I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika II miejsce w mistrzostwach Polski juniorek w szachach klasycznych
Marek Kawka I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika I miejsce w międzyszkolnym konkursie polonistycznym "Meandry Polszczyzny"
Bartosz Okoń I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika II miejsce w międzyszkolnym konkursie polonistycznym "Meandry Polszczyzny"
Hubert Wojewoda Gimnazjum nr 1 II miejsce w konkursie językowym dla gimnazjalistów "Poliglota" (j. angielski)
Natalia Adam Gimnazjum nr 3 III miejsce w konkursie językowym dla gimnazjalistów "Poliglota" (j. angielski)
Oleg Litwin Gimnazjum nr 3 II miejsce w konkursie językowym dla gimnazjalistów "Poliglota" (j. niemiecki)