5.12.2018 w klasie III C w ramach programu "Trzymaj formę" odbyły się ciekawe zajęcia z udziałem ratowników WOPR. Uczniowie poznali zasady udzielania I pomocy osobom potrzebującym ratunku.

Dzieci miały okazję przećwiczyć na fantomach sposób ratowania osób poszkodowanych. Poznały także zasady bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych oraz sprzęt potrzebny do udzielania pomocy. Zajęcia zakończyły się krótkim sprawdzeniem umiejętności i rozdaniem dyplomów. Bardzo dziękujemy Panom Ratownikom za interesującą lekcję udzielania I pomocy.

Notatka+foto: M.Horniatkiewicz

Udzielamy pierwszej pomocy-3c
Udzielamy pierwszej pomocy-3c
Udzielamy pierwszej pomocy-3c
Udzielamy pierwszej pomocy-3c
Udzielamy pierwszej pomocy-3c
Udzielamy pierwszej pomocy-3c
Udzielamy pierwszej pomocy-3c
Udzielamy pierwszej pomocy-3c