W piątek 01.12 uczniowie klasy III f odwiedzili dwa zaprzyjaźnione przedszkola: Przedszkole nr 8 oraz Przedszkole nr 10, z bardzo ważną misją.  Uczniowie przebrani za warzywa i owoce propagowali zdrowy styl życia.

Tańcem i piosenką zachęcali najmłodszych do aktywności ruchowej. Przedszkolakom bardzo podobał się taniec  „Despacito”, piosenka „Wyłączamy komputery” czy „Taniec połamaniec”.  Starsi uczniowie byli dumni, że mogą być wzorem dla maluchów i chętnie popisywali się swoimi umiejętnościami.

notatka: J. Wiśniewska

 

Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia
Uczniowie klasy III f promują zdrowy styl życia