13.11.2017r. uczniowie klasy II b wspólnie spożywali II zdrowe śniadanie.

Zanim zaczęli jeść poznali piramidę żywieniową i czym ona jest. Dowiedzieli się, że codziennie należy jeść produkty z każdej grupy uwzględnionej w piramidzie, ponieważ dieta dziecka powinna być urozmaicona. Poznali też savoir-vivre podczas spożywania posiłków. Bogatsze w wiedzę dzieci przystąpiły do spożywania swoich zdrowych posiłków. Były kanapki, jogurty, warzywa, owoce, musy owocowe, soki.

Wspólne II śniadanie w  klasie II b.
Wspólne II śniadanie w  klasie II b.
Wspólne II śniadanie w  klasie II b.
Wspólne II śniadanie w  klasie II b.
Wspólne II śniadanie w  klasie II b.
Wspólne II śniadanie w  klasie II b.
Wspólne II śniadanie w  klasie II b.
Wspólne II śniadanie w  klasie II b.
Wspólne II śniadanie w  klasie II b.

Śniadanie było super!

notatka: Z. Czaplicka