16 listopada 2017 r. uczniowie klas: II C, III D, III F przygotowali apel na temat zdrowego stylu życia. Przekazali swoim koleżankom i kolegom wiele cennych rad na temat właściwego odżywiania i wartości odżywczych różnych produktów.

W ramach szkoły promującej zdrowie we wtorek 14 XI 2017 r.uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w akcji edukacyjnej 'Moje drugie śniadanie".

13.11.2017r. uczniowie klasy II b wspólnie spożywali II zdrowe śniadanie.

W ramach wpajania zasad zdrowego odżywiania się i utrwalania  wiadomości na temat zdrowego stylu życia, dzieci z klasy II C robiły sałatki owocowo - warzywne.To były bardzo interesujące zajęcia, a efektem finalnym były kolorowe  i smakowite sałatki.

Uczniowie klasy II C chętnie uczestniczą w zajęciach organizowanych poza salą lekcyjną. Tym razem szukali w parku nadmorskim oznak późnej jesieni.