W tym roku, w całym kraju bardzo uroczyście obchodzone jest ważne dla każdego Polaka - Narodowe Święto Niepodległości, symbolizujące powrót naszej Ojczyzny na mapę Europy po 123 latach niewoli.

W świetlicy szkolnej odbył się cykl zabaw z kasztanami. Dzieci pracowały w grupach i układały jesienne krajobrazy.

14 X to szczególny dzień - Święto polskiej szkoły, Święto uczniów, Święto nauczycieli, pracowników obsługi i tych co szkoły prowadzą i nadzorują.

Od 1-5 października 2018 r. w świetlicy szkolnej odbył się cykl zajęć związanych ze "Światowym Dniem Zwierząt", który przypada na 4.10. Głównym celem zajęć było uwrażliwienie dzieci na los zwierząt i kształtowanie pozytywnej postawy wobec czworonożnych przyjaciół.

Wszyscy uczniowie są uczestnikami ruchu drogowego. Zobowiązani są do więc do rozważnego i ostrożnego zachowania się w drodze do szkoły i z powrotem. W związku z tym bardzo ważna jest znajomość zasad poruszania się po drogach, znaków, a także stosowanie się do zakazów i nakazów nimi wyrażonych.

Wakacje coraz bliżej... dziękujemy wszystkim nauczycielom za cały rok szkolny, za naukę, opiekę i troskę. Życzymy pięknych i słonecznych wakacji :)

Uczniowie ze świetlicy szkolnej

Konkurs wiedzowy dla uczniów zakończył cykl zajęć o krajach Unii Europejskiej. W świetlicy szkolnej uczniowie podczas Tygodnia Europejskiego zdobywali i utrwalali wiedzę o krajach Unii Europejskiej.

W dniu 24.04 w świetlicy szkolnej uczniowie klas 1-3 sprawdzali swoją wiedzę podczas Turnieju wiedzy o ekologii. Rywalizacja odbywała się na trzech poziomach: klasy I, II, III.

W dniu 17 kwietnia w świetlicy szkolnej odbył się konkurs dla uczniów klas drugich. Celem konkursu było podsumowanie cyklu zajęć dotyczących promocji zdrowego odżywiania, właściwego zachowywania się w sytuacjach niebezpiecznych, nabywania wśród dzieci prozdrowotnych zachowań i nawyków.

W świetlicy szkolnej cykl zajęć o świętach zakończył konkurs na ozdobę świąteczną. Uczniowie klas I-III mieli własnoręcznie wykonać stroik lub ozdobić pisankę. Nie jest dziś trudno kupić ładną ozdobę, ale wykonać ją samodzielnie, szczególnie jeśli się nie ma jeszcze 10 lat jest dużo ciekawsze. Dzieci chętnie i licznie przystąpiły do konkursu.