pldaenderusvuk

ROK SZKOLNY 2016/2017

PROGRAMY, PROJEKTY, PRZEDSIĘWZIĘCIA SZKOLNE

  1. M. Krawiec, M. Horniatkiewicz- program "W szkole czuję się bezpiecznie" kl. I-III
  2. Brzezińska, wychowawcy klas IV-VI - program edukacyjny "Nauczyciele rodzicom"
  3. R. Tomicka - projekt edukacyjny "Technika sprawności Celestyna Freineta w edukacji wczesnoszkolnej"
  4. I. Jankowiak, E. Ponikiewska, I. Jakubowska, M. Horniatkiewicz - projekt edukacyjny "W zdrowym ciele zdrowy duch"
  5. M. Grondys-Welc, A. Być - projekt edukacyjny "Mały europejczyk” kl. IV-VI
  6. M. Grondys-Welc, A. Być - program przeznaczony do realizacji na godzinach z wychowawcą "Jestem bezpieczny" kl. IV-VI
  7. R. Tomicka, K. Okoń - projekt edukacji morskiej "Od morza jesteśmy" kl. I-III
  8. Z. Czaplicka, B. Sadowska - projekt edukacyjny "Zdrowa ziemia - zdrowy człowiek"
  9. E. Tuligłowska-Sak - projekt edukacyjny "Bajka, która leczy i wychowuje" kl. I a
  10. M. Krawiec - program "Przyjaciele Gryfusia"
  11. B. Hordyjewska, L. Michalska - przedsięwzięcie "Europejskie Dni Dziedzictwa"
  12. A. Brzezińska - program przeciwdziałania agresji "Agresji i przemocy mówię nie"
  13. A. Sobierajska - projekt edukacyjny "Moja rodzinka"
  14. M. Horniatkiewicz - projekt edukacyjny "Promowanie zdrowego stylu życia poprzez wykorzystanie metod Weroniki Sherbon"
  15. L. Michalska, B. Hordyjewska, M. Grondys-Welc - projekt "Dzień żołnierzy wyklętych"
  16. I. Stępowska - program realizowany na zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych "Matematyka nie musi być trudna" kl. IV-V
  17. M. Legan - program "Z książką i biblioteką za pan brat" (od lutego do maja 2016r.)
  18. M. Legan - projekt "Październik miesiącem biblioteki szkolnej" (X 2016r.)
  19. A. Gadomska, A. Sobierajska  - projekt "Dobre słowo - poprawność językowa"
  20. J. Krawczyk - projekt "Obchody Dnia Ziemi – Ziemia nasza planeta"
  21. M. Legan - projekt "Rok 2016 rokiem Henryka Sienkiewicza" (IX-XII 2016r.)
  22. M. Krawiec - projekt "Bezpieczeństwo dzieci na drodze - profilaktyka poprzez zabawę z zestawem edukacyjnym Autochodzik" (od 15.01.2016r.)
  23. A. Miedzińska - program wychowawczy  "Ja, Ty i My" kl. VI b
  24. B. Hordyjewska, L. Michalska - "Katyń … ocalić od zapomnienia" (od września do kwietnia 2016/2017)

 

PROGRAMY OGÓLNOPOLSKIE

  1. E. Ponikiewska - program "Szkoła Promująca Zdrowie" kl. I-VI
  2. R. Tomicka, I. Jankowiak - program "Ratujemy i uczymy ratować" kl. II-III
  3. I. Jakubowska - program "Owoce i warzywa w szkole" kl. I-III
  4. I. Jakubowska - unijny program "Mleko w szkole" kl. I-III
  5. G. Wytyczak, J. Wiśniewska, M. Wachowski – program edukacyjny "Trzymaj formę", "Nie pal przy mnie proszę" kl. III-VI
  6. E. Tuligłowska-Sak - ogólnopolski program edukacji ekologicznej "Dzień praw zwierząt" kl. I-III
  7. E. Tuligłowska-Sak - ogólnopolski program edukacji ekologicznej "Święto drzewa" kl. I-III (I semestr)
  8. nauczyciele wychowania fizycznego, M. Wachowski  – "Europejski Tydzień Sportu dla wszystkich” kl. I-VI (II semestr)
  9. M. Horniatkiewicz -"Radosny Uśmiech, Radosna Przyszłość" kl. I-III
  10. A. Miedzińska, K. Kowalik, A. Djakowska, I. Stępowska - ogólnopolski projekt edukacyjny "Lepsza szkoła" kl. IV-VI
  11. L. Michalska, B. Hordyjewska - program edukacyjny "Ślady przeszłości - uczniowie adoptują zabytki" kl. III-VI
  12. M. Horniatkiewicz - program "Klub Bezpiecznego Puchatka" kl. I-III
  13. I. Jakubowska, A. Proborszcz - program "Wybieram wodę" kl. I-VI
  14. M. Fiedosewicz, B. Gajkowski - Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki "SMOK"
  15. M. Legan - Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa "Czytam więc jestem" kl. I-VI