Uczniom ze świetlicy szkolnej nie straszna zima, śnieg i mróz... Aktywnie spędzają czas na boisku szkolnym, bawiąc się, jeżdżąc na sankach a nawet lepiąc bałwana :)

10.12 w świetlicy szkolnej odbyły się turniej-gra "państwa i miasta". Uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy. 1 grupa to uczniowie z klasy I a oraz II a. 2 grupa to uczniowie z klasy I b oraz II b. 3 grupa- uczniowie z klasy I c oraz II c.

W piątek, 30 XI w naszej świetlicy szkolnej został zorganizowany dzień św. Andrzeja. Nie zabrakło na nim tradycji oraz zwyczajów związanych z obchodzeniem Andrzejek.

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka i niezastąpiona przytulanka dzieci na całym świecie – Pluszowy Miś. Z okazji tego święta dzieci z klas młodszych uczęszczające do świetlicy przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszakami 23 Listopada.

Tolerancja jest to wartość - cecha charakteru bardzo potrzebna każdemu człowiekowi. Polega, na akceptowaniu inności drugiej osoby. Oznacza, że każdy ma prawo do własnych poglądów, przekonań, zachowania się.

W tym roku, w całym kraju bardzo uroczyście obchodzone jest ważne dla każdego Polaka - Narodowe Święto Niepodległości, symbolizujące powrót naszej Ojczyzny na mapę Europy po 123 latach niewoli.

W świetlicy szkolnej odbył się cykl zabaw z kasztanami. Dzieci pracowały w grupach i układały jesienne krajobrazy.

14 X to szczególny dzień - Święto polskiej szkoły, Święto uczniów, Święto nauczycieli, pracowników obsługi i tych co szkoły prowadzą i nadzorują.

Od 1-5 października 2018 r. w świetlicy szkolnej odbył się cykl zajęć związanych ze "Światowym Dniem Zwierząt", który przypada na 4.10. Głównym celem zajęć było uwrażliwienie dzieci na los zwierząt i kształtowanie pozytywnej postawy wobec czworonożnych przyjaciół.

Wszyscy uczniowie są uczestnikami ruchu drogowego. Zobowiązani są do więc do rozważnego i ostrożnego zachowania się w drodze do szkoły i z powrotem. W związku z tym bardzo ważna jest znajomość zasad poruszania się po drogach, znaków, a także stosowanie się do zakazów i nakazów nimi wyrażonych.