W dniu 15.11.2018 na zajęciach " SMOK" w SP4 w Kołobrzegu dzięki staraniom Pani Kamili Graban odbył się  trening pokazowy, który poprowadził Kacper Lachowicz.

Trener, motywator, konferansjer. Od 2010 roku współprowadzi przedsięwzięcie  Marcin Gortat Camp, najpopularniejszy cykl treningów dla dzieci i młodzieży stworzony przez jedynego Polaka grającego w NBA. Jego miłość do koszykówki, umiejętności i zaangażowanie zarażają wszystkich dookoła czego wyrazem było poprowadzenie jedynego treningu w Kołobrzegu który odbył się w naszej szkole. Kacper to przede wszystkim motywator, który od 5 lat odwiedza szkoły i kluby, by zachęcić młodzież do aktywnego trybu życia, poszukiwania pasji i dbania o własny rozwój.

Notatka: P.Wróbel