Ogólnopolski projekt SMOK – Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki, ponownie objął naszą placówkę jako jedyną kołobrzeską szkołę podstawową.

To projekt upowszechniania koszykówki realizowany wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Nauczyciele naszej szkoły prowadzą treningi z koszykówki oraz gier i zabaw ruchowych z elementami koszykówki, dwa razy w tygodniu w poszczególnych grupach wiekowych. Zajęcia sportowe przeprowadzane w ramach Programu są zajęciami pozalekcyjnymi, nieobowiązkowymi, nieodpłatnymi i są przeprowadzane na terenie naszej szkoły przez nauczycieli wf-u.

Głównymi celami programu  jest  przygotowanie ogólnorozwojowe i sprawnościowe dzieci, nauka i doskonalenie umiejętności gry w koszykówkę, doskonalenie nauczycieli wf-u, instruktorów i trenerów, oraz organizacja masowych imprez koszykarskich.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, szczegółowe informacje u koordynatora projektu pana Mariusz Fiedosewicza.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ SMOK KOŁOBRZEG W ROKU SZKOLNYM 2018-2019

SMOK Kołobrzeg, adres hali: ul Wąska 1 , ul. Kupiecka 1 i ul. 1 Maja w Kołobrzegu

Klasa IV trener prowadzący: Gryczka Andrzej (ul. 1 Maja)
Dzień zajęć: czwartek Godzina zajęć: 17.00-18.30
Dzień zajęć: piątek Godzina zajęć: 17.00-18.30

Klasa V trener prowadzący: Fiedosewicz Mariusz (ul. Wąska 1)
Dzień zajęć: poniedziałek Godzina zajęć: 16.00-17.30
Dzień zajęć: piątek. Godzina zajęć:16.00-17.30

Klasa VI trener prowadzący: Wróbel Przemysław (SP 4 ul. Kupiecka 1)
Dzień zajęć: wtorek Godzina zajęć: 15.30-17.00
Dzień zajęć: czwartek Godzina zajęć: 15.30-17:00

Wykaz imienny dzieci i młodzieży - uczestników zajęć w ramach SMOK Kołobrzeg od 01.092018. do 30.11.2018.

BARTOSZEWICZ OIWIER
CHAC FRANCISZEK