Dzieci z klasy Ib i Ic  odwiedziły w Dygowie  pasiekę. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się  skąd  bierze się miód, z jakich elementów składa się ul i jak ważne dla środowiska są pszczoły.

Wizyta miała na celu również zapoznać z codzienną rolą pszczelarza w życiu pszczół. Uczniowie mogli dowiedzieć się, jak wygląda praca owadów, a także jaki wkład i czas poświęca temu pszczelarz. W wolnej chwili dzieci miały czas na smakowanie wafli z miodem, pyszne kiełbaski z ogniska oraz świetną zabawę na świeżym powietrzu... Zadowolone i szczęśliwe dzieci po kilku godzinach  wróciły do szkoły :)

Notatka: A.Kopczyńska

Z wizytą w pasiece 1b,1c
Z wizytą w pasiece 1b,1c
Z wizytą w pasiece 1b,1c
Z wizytą w pasiece 1b,1c
Z wizytą w pasiece 1b,1c
Z wizytą w pasiece 1b,1c
Z wizytą w pasiece 1b,1c
Z wizytą w pasiece 1b,1c