26.09.br. uczniowie klas 7 pojechali wraz ze swoimi wychowawczyniami, paniami: Urszulą Wojnicką, Anną Być i Anetą Sobierajską, oraz opiekunem, panem Bartoszem Gajkowskim do Koszalina na największą w Polsce imprezę popularyzującą naukę i kulturę, której głównym celem jest upowszechnianie nauki.


Nasi uczniowie byli przekonywani przez akademickich profesorów o tym, że wiedza jest na wyciągnięcie ręki, że znajduje się w centrum najważniejszych procesów cywilizacyjnych. Poszczególne klasy (7a, 7b i 7c) brały udział w wybranych wykładach, ćwiczeniach i prezentacjach. Ilość i różnorodność zajęć były naprawdę imponujące. Festiwal był bardzo ciekawy i pouczający.

Notatka: U.Wojnicka

 

Festiwal nauki
Festiwal nauki
Festiwal nauki
Festiwal nauki
Festiwal nauki
Festiwal nauki
Festiwal nauki
Festiwal nauki
Festiwal nauki
Festiwal nauki
Festiwal nauki